Şafak Mahmutyazıcıoğlu öldürüldü eşi Ece Erken kayıplara karıştı iddiası

Beşiktaş eski yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy'de bir balık restoranında yemek yerken silahlı saldırıya uğrayıp öldürülmesi kamuoyunda dikkatleri olayın üzerine çekti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldürülmüştü, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun düşmanları mı vardı varsa kimlerdi? Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesinden sonra eşi Ece Erken'e ulaşılamadığı Erken'in kayıplara karıştığı iddia edildi. İşte sır cinayetle ilgili son dakika gelişmeleri...

Leyla Melike Karlıdağ 27 Oca 2022 -13:14
şafak mahmutyazıcıoğlu ece erken haber.jpg

İstanbul Bakırköy'de şoförü ile birlikte yemek yediği balıkçıda uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kuzeni Mehmet Akyüz, olayın nedeniyle ilgili bilgileri olmadığını ifade ederek, "Cenazesi Rize'ye götürülecek" dedi.

YEMEK YERKEN SUİKASTE KURBAN GİTTİ

Olay saat 00.30'da Bakırköy'deki bir balıkçıda meydana geldi. Bir dönem Beşiktaş yöneticiliği de yapan sunucu Ece Erken'in eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu (42), şoförü ile birlikte yemek yediği sırada silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan Mahmutyazıcıoğlu kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Morguna kaldırıldı. Adli Tıp Kurumu önünde polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı.

şafak mahmutyazıcıoğlu ece erken.jpg

"EŞİNE DE ULAŞILMADIĞIYLA İLGİLİ DE BİLGİM YOK" 

Mahmutyazıcıoğlu'nun cenazesini almak için adli tıp kurumuna gelen kuzeni Mehmet Akyüz, konuştu. Akyüz, olayla ilgili bir bilgileri olmadığını ifade ederek Ece Erken'den de haberlerinin olmadığını söyledi. Akyüz, "Rize'ye götürecekler. Cenazesi burada kılınacak diye geldik ama burada olmayacak. Olayla ilgili hiç bilgim yok. Eşine de ulaşılmadığıyla ilgili de bilgim yok" dedi.

şafak mahmutyazıcıoğlu bakırköy.jpg

Diğer Haberler