Megan Fox'tan duyanların dudağında uçuk çıkartan cinsellik itirafı: Kocasını terk edip sevgilisiyle yaşamaya başlamıştı

Transformers filmlerinde başrol karakteri Sam Witwicky'nin (Shia LaBeouf) seksi kız arkadaşı Mikaela Banes oalrak tanınan ünlü modl ve oyuncu Megan Fox'tan ağızları açıkta bırakan bir cinsellik itirafı geldi. Brian Austin Green ile evliyken yasak aşk yaşadığı Machine Gun Kelly'e kaçan Fox'un itiraflar gündemin ilk sıralarında yerini aldı.

Leyla Melike Karlıdağ 17 May 2022 -17:24
megan fox Machine Gun Kelly

Amerikalı model ve oyuncu Megan Fox, 11 yıllık evliliğini yasak aşk yüzünden sonlandırdı. Megan Fox, Brian Austin Green ile olan evliliğinde eksik olan parça "tutku ve seks"i film setinde tanıştığı Machine Gun Kelly'de buldu. Megan Fox'un kalbini fena halde çalan Kelly, ünlü oyuncunun adeta ayaklarını yerden kesti.

Megan Fox, aradığı aşkı Machine Gun Kelly'e her konuda özellikle seks konusunda sınırsız özgürlük sağladığını itiraf etti.

Canlı yayında açıklamalar yapan Fox'un söyledikleri haberimizde yer almayacak. Biz sadece ünlülerin özellikle bu tarz ilişkilerini uluorta ve alalade bir şeymiş dile getirmelerini tasvip etmediğimizi söylüyor ve konuyu kapatıyoruz.

Megan Fox, 'Midnight In The Switchgrass' filminin setinde Machine Gun Kelly ile tanışmış ve genç şarkıcıya aşık olmuştu. Aşkı için evliliğini bitiren Fox, Machine Gun Kelly ile tanıştığında onun 'ruh eşi' olduğunu anladığını açıklamıştı.

"BİRBİRİMİZİN KANINI İÇTİK"

Sosyal medyadaki pozlarını sıklıkla paylaşan ikili evlilik kararı almıştı. Megan Fox sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiği anları paylaşıp şunları yazmıştı:

Bu kadar kısa, çılgın bir zaman diliminde birlikte yaşayacağımız acılardan habersizdik. İlişkinin bizden isteyeceği işlerden ve fedakarlıklardan habersiz ama aşk sarhoşu. Her nasılsa bir buçuk yıl sonra, cehennemde birlikte yürüdükten sonra onunla evlenmemi istedi. Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve onu takip edecek her yaşamda olduğu gibi, evet dedim. Ve sonra birbirimizin kanını içtik.

Diğer Haberler